TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Myjava » Brezová pod Bradlom » Objekty » Hotel, penzión »

Na predaj reštaurácia s penziónom v úplnom centre Brezovej pod Bradlom

Na predaj reštaurácia s penziónom v úplnom centre Brezovej pod Bradlom

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj historickú budovu na námestí gen. M. R. Štefánika v Brezovej pod Bradlom, v ktorej sa nachádza skolaudovaná reštaurácia s možnosťou okamžitej prevádzky a penzión pre dokončením. Pôvodná budova pochádza z roku 1920, v roku 2007 prešla kompletnou rekonštrukciou, pričom z pôvodnej stavby zostali len základy a zvislé nosné konštrukcie, zo stropov len oceľové nosníky. Ostatné konštrukcie sú nové, vybudované pri oprave a rekonštrukcii domu. Stavba je naprojektovaná a zaradená ako budova pre obchod a spoločné stravovanie. Reštauračná časť sa nachádza na prízemí objektu a pozostáva z nasledovných častí: - Kuchyňa kompletne vybavená profesionálnymi spotrebičmi a fungujúcou vzduchotechnikou - Reštauračná časť s barom, s kapacitou 75 osôb je vybavená celkovým inventárom a mobiliárom - V bývalom podbrání domu, ktoré je súčasťou reštaurácie je nainštalovaná audiovizuálna prezentačná technika (projektor s plátnom). V letných mesiacoch sa otvorením veľkej brány prepoja reštauračné priestory s terasou a námestím. - Zázemie pozostáva z kancelárie, sociálnych zariadení, skladov a kotolne - Mesačné náklady za energie na prevádzku reštaurácie sú cca 700 Eur. Na prvom a druhom poschodí sa nachádzajú priestory pre budúci penzión s kapacitou cca 30 osôb, ktoré sú v štádiu pred dokončením a to: - na každom poschodí sa nachádza 5 izieb, každá s iným dispozičným riešením a samostatným sociálnym zariadením (sprcha, umývadlo, WC) - terasa - zázemie penziónu, pozostávajúce zo všetkých, pre fungovanie penziónu potrebných technických miestností Podkrovie budovy je možné využiť na rozšírenie ubytovacích kapacít penziónu. V suteréne, kde sú zachované pôvodné múry sú priestory vhodné pre budúcu vináreň a wellness. Vykurovanie v suteréne a na prízemí je ústredné teplovodné podlahové a na poschodiach panelovými vykurovacími telesami. Zdrojom vykurovania sú dva plynové kotle. Zdrojom teplej vody je plynový ohrievač zabudovaný v kotolni, resp. je vybudovaná príprava pre alternatívny zdroj teplej vody (solárne panely). Penzión sa nachádza na pozemku s výmerou 625 m2 so všetkými inžinierskymi sieťami. Za budovou penziónu je na ploche 91 m2 uzavreté parkovisko pre hostí penziónu. Objekt je oplotený a chránený zabezpečovacím systémom. V kúpnej cene je zahrnutá aj časť stavebného materiálu na dokončenie priestorov penziónu. Kúpna cena na vyžiadanie v RK. Penzión má potenciál z hľadiska organizovania rôznych rodinných osláv, firemných a teambuildingových aktivít, trávenia voľného času s možnosťou využitia vybudovaných cyklistických trás, ktoré spájajú 7 penziónov v rámci projektu „Kraj slivkových samôt“, http://www.podbradlom.sk/

Cena: cena dohodou

  cena dohodou/m2

Kategória: Hotel, penzión - Predaj

Lokalita: Myjava - Brezová pod Bradlom
(Hotel, penzión - Brezová pod Bradlom)

Úžitková plocha: 763 m2

Rozloha pozemku: 625 m2

Dátum aktualizácie: 6.12.2018

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Winners Reality, s.r.o.

Mlynské Nivy 73, Bratislava
0905 Kliknite TU!

Maklér:

Elena Ferenčáková
+421 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk